КНП «ЦПМСД Білозерської міської ради»

14.07.2021 р. Білозерський міський голова Сергій Макєєв отримав другу дозу вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19. Вакцинація проводилась в пункті щеплення КНП «ЦПМСД Білозерської міської ради».

Вакцинація – це єдиний надійний захист від коронавірусної хвороби та її наслідків. Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після наслідків перенесенного COVID-19.

Вакцинація проводиться усім повнолітнім особам, НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАЯВНОСТІ укладеної декларації з сімейним лікарем.

Всі особи, які пройшли повний курс вакцинації ( отримали 2 дози) та мають потребу виїхати за кордон, можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію у свого сімейного лікаря.

Запрошуємо всіх, хто хоче отримати безкоштовне щеплення від COVID-19 для запису на вакцинацію.

Записатися ви можете за телефоном реєстратури 050-150-20-97, у свого сімейного лікаря або через додаток «Дія».

Тільки спільними зусиллями ми переможемо епідемію та збудуємо міцний колективний імунітет!

14.07.2021 р. Білозерський міський голова Сергій Макєєв отримав другу дозу вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19. Вакцинація проводилась в пункті щеплення КНП «ЦПМСД Білозерської міської ради».  Вакцинація – це єдиний надійний захист від коронавірусної хвороби та її наслідків. Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після наслідків перенесенного COVID-19.  Вакцинація проводиться усім повнолітнім особам, НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАЯВНОСТІ укладеної декларації з сімейним лікарем.  Всі особи, які пройшли повний курс вакцинації ( отримали 2 дози) та мають потребу виїхати за кордон, можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію у свого сімейного лікаря.  Запрошуємо всіх, хто хоче отримати безкоштовне щеплення від COVID-19 для запису на вакцинацію. Записатися ви можете за телефоном реєстратури 050-150-20-97, у свого сімейного лікаря або через додаток «Дія».  Тільки спільними зусиллями ми переможемо епідемію та збудуємо міцний колективний імунітет!

Рубрика: Інформація