Відділ з попредження НС Добропільського району

 

Шановні громадяни! Нагадуємо, що викликати рятувальників мешканці Донеччини можуть також через мобільний додаток «101». Застосунок не замінить телефонні звернення до ДСНС, а розширить можливості.

 

Через безкоштовний додаток “101 – Донецька область” можна зробити екстрений виклик, повідомити про надзвичайну подію або дізнатися більше про першу домедичну допомогу.

 

Додаток адаптований для людей з особливими потребамиЯкщо такі особливості є, це треба вказати при реєстрації. Також необхідно ввести своє ім’я, прізвище, місто та номер телефону. На цей номер приходить СМС з кодом для підтвердження реєстрації. 

 

Якщо натиснути “екстрений виклик”, диспетчер отримає повідомлення за 3 секунди. Місцезнаходження того, кому потрібна допомога, встановлять автоматично. Користуватися цією опцією, підкреслюють розробники, варто лише в життєво небезпечних ситуаціях. За хибний виклик  передбачений штраф від 51 до 119 гривень.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що викликати рятувальників мешканці Донеччини можуть також через мобільний додаток «101». Застосунок не замінить телефонні звернення до ДСНС, а розширить можливості. Через безкоштовний додаток “101 – Донецька область” можна зробити екстрений виклик, повідомити про надзвичайну подію або дізнатися більше про першу домедичну допомогу. Додаток адаптований для людей з особливими потребами. Якщо такі особливості є, це треба вказати при реєстрації. Також необхідно ввести своє ім’я, прізвище, місто та номер телефону. На цей номер приходить СМС з кодом для підтвердження реєстрації.  Якщо натиснути “екстрений виклик”, диспетчер отримає повідомлення за 3 секунди. Місцезнаходження того, кому потрібна допомога, встановлять автоматично. Користуватися цією опцією, підкреслюють розробники, варто лише в життєво небезпечних ситуаціях. За хибний виклик  передбачений штраф від 51 до 119 гривень.

Рубрика: ДСНС інформує